«Любов ніколи не минає»

Творчий проект під такою назвою студенти та випускники Українського Католицького Університету презентували університетській спільноті 18 травня.

Переробки відомих хітів, духовні пісні, авторські твори, жартівливі переспіви та діалоги – така різножанрова палітра творів, що увійшли до однойменного диску. Записали його торік у березні, в храмі святого Лазаря у Львові.

Пісні й інші твори відображають усю багатоманітність студентського життя, адже часто місцем їхньої появи на світ була аудиторія в короткі хвилини перерв між лекціями, студентська кімната, в якій веселе товариство проводило свої святкування, академічна каплиця, де спудеї поринали в духовні роздуми... Сама ідея зробити такий проект виникла під час однієї з прощ до Святоуспенської Унівської лаври. Там студенти-паломники зустріли українця зі США Ярослава Криштальського, який запропонував допомогу, щоб записати диск.

„Випускники покидають свою Alma Mater, і так хотілося в цей спосіб зберегти частку духу й традицій, які були характерні для того чи іншого покоління студентів”, – ділиться своїми думками учасник проекту, випускник УКУ Влодко Хіцяк.

Альбом дихає самобутністю, щирістю, любов'ю до житття й людей. Тому й не дивно, що перший паросток у дискографії товаришів спільнота УКУ вітала з неабияким ентузіазмом.

Новини УКУ. — 22.05.2006. — http://www.ucu.edu.ua/

 

Студенти співають про любов

В Українському католицькому університеті відбулася презентація студентського компакт-диску "Любов ніколи не минає". Це вперше студенти львівського ВНЗ записали власний диск, до якого увійшли як їхні авторські твори, так і оригінальні обробки вже відомих пісень.

Диск цікавий тим, що він увібрав в себе творчість різних поколінь студентів УКУ. Там є не лише пісні, але й вірші і навіть невеликі сценки. Більшість з них вже була відома в середовищі спудеїв, адже студентські барди неодноразово виконували їх під час спільних святкувань та мандрівок. Минулого року декілька студентів вирішили записати такий диск. Знайшлася й людина, яка їм у цьому допомогла. Під час минулорічної прощі до Унева спів студентів почув українець зі США Ярослав Криштальський, який одразу ж запропонував свою підтримку у виданні цієї збірки студентської творчості.

На презентації виконавці знову потішили нове покоління студентів своєю творчістю. Частину дисків організатори проекту вирішили продати, а виручені кошти скерувати на потреби іконописного гуртка при УКУ.

"Ми вже давно мріяли про те, щоби якось зберегти традиції різних поколінь студентів УКУ, - говорить один із виконавців та організаторів проекту Ігор Кисилевич. - Як завжди, були певні перешкоди. І це справді диво, що наші пісні почув пан Криштальський. Репетиції, запис - все це було нелегко, але зараз є про що згадати. Знаєте, на сьогоднішній презентації наші випускники казали, що вони знову відчули себе студентами. В мене таке саме відчуття. А нинішніх студентів це надихне розвивати свої таланти і досягати цілі".

Влодко ХІЦЯК

ПОСТУП. — №14, 20.05.2006. — http://postup.brama.com

 

Презентація студентської творчості в УКУ

Студенти Українського католицького університету презентували компакт-диск із власним творчим доробком. У диск під назвою «Любов ніколи не минає» ввійшли як авторські твори студентів УКУ, так і оригінальні обробки вже відомих пісень. Це вперше студенти львівського ВНЗ реалізували такий проект.

Диск цікавий тим, що він увібрав у себе творчість різних поколінь студентів УКУ. Там є не лише пісні, але й вірші і навіть невеликі сценки. Більшість із них уже була відома в студентському середовищі, адже студентські барди неодноразово виконували їх під час спільних святкувань та мандрівок. Минулого року декілька студентів вирішили організувати запис такого диску. Знайшлася й людина, яка їм у цьому допомогла. Під час минулорічної прощі до Унева спів студентів почув українець зі США Ярослав Криштальський, який одразу ж запропонував свою підтримку у виданні цієї збірки студентської творчості.

На презентації виконавці знову потішили нове покоління студентів своєю творчістю. Частину дисків організатори проекту вирішили продати, а виручені кошти спрямувати на потреби іконописного гуртка при УКУ.

«Цей диск – це традиції студентства УКУ. Для нас було дуже важливо їх зберегти для наступних поколінь студентів, – говорить один з виконавців та організаторів проекту Руслан Кавацюк. – Ми тривалий час шукали можливості реалізувати цей проект, адже в нас є багато талановитих студентів. І це справді чудо, що наші пісні почув пан Криштальський і погодився допомогти записати диск. Однак це лише збільшило рівень відповідальності, бо одна річ співати в колі друзів, а зовсім інша – презентувати свій доробок ширшому загалу. Репетиції, запис – усе це було нелегко, хоча в такий спосіб ми шліфували свою майстерність і здобували досвід. Дуже хотілося б, щоби теперішніх студентів це надихнуло розвивати свої таланти і досягати цілі».

АРКА: суспільно-релігійна газета. — Ч. 9 (139), травень 2006.